pěvecký sbor Mgr. Emilie Smutné


Jarní ples Velkého akordeonového orchestru

15.03.2011 21:56

Ahoj děvčata! Poslední zkouška na ples je v pátek v 15. 45 hod. v ZUŠ!! Podívejte se na texty. Samozřejmě, že dostanete každá pěkný zpěvník do ruky. Ale předpokládám,že se budete do něj dívat jen minimálně. Spíš jen na to,která píseň bude následovat. Ještě si projeďte i doma I will folow him! Touto písní začíná celý ples! Tak ať se nám to povede. To znamená, že zpíváme  tuto píseň v 19.30. Společné zpívání v hlavním sále  je až ve 22.15 hod. Potom už budete mít volno a buď půjdete domů a nebo po dohodě s rodiči ještě můžete zůstat a bavit se s ostatními. Oblečení: domluvili jsme se letos, že si vezmete černé šaty a fialové ( různé odstíny) doplňky (šály, stuhy, topíky, vestičky, aj.)Toto sdělení se týká zpěvaček:

D. Hladíková, T. Košťálová,A. Rochová, P. Pátková, V. Bendová, L. Pešlová, K. Šťastná, M. Henzlová, J. Slámová, T. Štaudová, A. Langášová, D. Wacková, R. Galiová, D. Grosmanová, A. Sismilichová, N. Řezková, B. Rössnerová.

Příští úterý, tj. 22. 3. přijďte na zkoušku určitě všechny a včas. Musíme si připravit program na vystoupení pro německé hosty z partnerské školy v Erbensdorfu u nás v sále. Přijedou k nám do školy 31. března a vystoupení bude v průběhu dopoledne, zřejmě 3. vyučovací hodinu. Zpívat budeme asi čtvrt hodinky. Které písně, to si řekneme na zkoušce a také v čem budeme zpívat.

Vystoupení ke Dni matek jako každý rok v Domově důchodců v Úšovicích bude 10. května, tj. v úterý ve 14.00 hodin - asi 40 minut. Podrobnosti později.

1. června  budeme mít samostatný koncert v Anglikánském kostele ( jako loni) . Podrobnosti později! E.S.

—————

Zpět