pěvecký sbor Mgr. Emilie Smutné


Poděkování za Prahu a co nás čeká dál?

06.12.2010 05:38

 Zdravím  všechny zpěvačky, především ty, které se zúčastnily v pátek zpívání na otevřeném pódiu u vánočního stromu  na Staroměstském náměstí v Praze. Všechna děvčata si zaslouží obrovskou pochvalu! Myslím, že jsme to zvládly nad očekávání! Také mi udělala radost děvčata, která přišla i v sobotu na zkoušku s harmonikami,myslím, že to byla dobrá a dosti důležitá zkouška. Je super, že přišly i posily ze středních škol - Bára Plachá a Anežka Hladíková.

Co nás čeká tento týden? V úterý 7.12. běžná zkouška - velice důležitá! Přijďte včas,budeme zkoušet program na Casino 18.12. s p. uč. Smutným! Totéž bude i na ranních zkouškách ve středu a ve čtvrtek  a v pátek budeme zkoušet  program na pátek a sobotu! V pátek budou vystupovat pouze děvčata ze 7. a 9. tříd + možná ještě někoho požádám, kdyby bylo více marodů. Oblečení se domluvíme na zkoušce! Zpíváme v pátek 10.12. v 18.00 hod. pro všechny zaměstnance lázní v Casinu na předvánočním večírku.Doprovázet na klavír vás bude náš Vláďa, který přijde v pátek na zkoušku. Program je krátký:         1. Nebeští kavalérové               2. Omnis mundus     3. Stecker - výběr koled           4. Šťastné Vánoce

V sobotu 11.12. zpíváme na Kolonádě pro hotel Falkensteiner v 16.00 hodin stejný program jako v Praze a budete rovněž stejně oblečeni! Zúčastní se celý sbor .Tento hotel nám částečně sponzoroval autobus do Prahy!

Mimořádná zkouška je samozřejmě pro zájemce především z řad starších členek opět ve čtvrtek v 17.00 hodin  !

Moc se na Vás těším a hlídejte se, ať nestonáte, ať máme z našeho společného zpívání všechny radost. E.S.

 

—————

Zpět